• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Powitanie
Witam jestem nowy na forum
Odpowiedz
a witam pająka.
[Obrazek: ban5.gif]
Odpowiedz
A powitac szanowne grono kolegi Uśmiech
Odpowiedz
cześć Pająk
Odpowiedz
Hej pająk Uśmiech
Odpowiedz
Witaj na forum
Odpowiedz
Cześć jestem Sandra. Jestem studentką politologii i mam dużo wolnego czasu więc postanowiłam wpaść na Wasze forum. Jestem Fanką rocka i szybkich samochodów. Jako osoba jestem ambitna ale leniwa. Hobbistycznie gram w tenisa. Mam nadzieje ,że na tym forum będę miło spędzać czas.
Odpowiedz
Z racji tego, że wszyscy mówią tutaj kilka słów o sobie ja tez postanowiłem to zrobić. Jestem 19-latkiem lubiącym aktywnie spędzać czas , często wyjeżdżam w góry, a że mieszkam niedaleko nich nie jest to takie trudne. Zajmuje się wieloma ciekawymi rzeczami takimi jak biegi, kolarstwo. Tworzę też swoja muzykę ale to akurat czysto hobbistycznie. W wolnym czasie lubię też grać , nie ma to jak usiąść sobie przed kompem i trochę się odstresować przy dobrej gierce.
Odpowiedz
Hejka tu Mateusz dla znajomych Mati. Mam 17 lat i wreszcie postanowiłem dołaczyc do tego forum. Głównie z racji poznania nowych interesujacych ludzi z pasjami takimi jak moje. Interesuje się wieloma rzeczami, cięszko zaznaczyć czym konkretnie. Pozdrawiam i zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz
Hejo tu Majka nowa u was. W kilku słowach jestem typową chłopczyca , lubie piłkę nożną, gry komputerowe I sporty każdego rodzaju, może dlatego , że wychowywałam się z samymi chłopcami zawsze. Mam nadzieje, że poznam tutaj fajnych ludzi.
Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik Mybb   MasterStyle By Wojtas